2117 of Sweden

  • TECHNOLOGIE A MATERIÁLY POUŽÍVANÉ PRO TEXTIL

 

vodeodolnost 20 000

 

Membrána TRITECH® je vodotěsná, větruvzdorná a prodyšná. Udrží Vás v suchu a pohodlí ve všech Vašich outdoorových dobrodružstvích. Hydrofilní prodyšný systém zajišťuje odvod vlhkosti od těla. Každá membrána TRITECH® se měří podle schopnosti odolávat určitému množství tlaku vody v milimetrech (tzv. Vodní sloupec). Čím je vodní sloupec vyšší, tím je bunda více voděodolná. Vodní sloupec od 5.000 mm do 20.000 mm / m2 / 24h

prodyšnost 20 000

 

Technický, rychle schnoucí a velmi prodyšný materiál navržený pro rychlé odpařování vlhkosti a potu tělesného tepla. Cirkulace vzduchu vás udrží v pohodlí a suchu. Prodyšnost od 5.000 g/24hod do 20.000 g/24 hod

ECO

 

ECO - Ekologický materiál z recyklace použit jak na látku, tak i na detaily jako jsou např.zipy, druky, knoflíky, šňůrky..

dwr

 

DWR je zkratka pro Durable Water Repellent tedy trvanlivou vodoodpudivost. Jedná se o speciální povrchovou úpravu textilie, která ji činí hydrofobní, vodoodpudivou. Při správné funkci DWR se na povrchu textilie tvoří kapičky stékající dolů. Zabrání promočení vnější vrstvy oblečení, které by snížilo jeho prodyšnost (transport vnitřní vlhkosti přes prodyšnou membránu) a umožnilo by to vodě proniknout dovnitř, pod oblečení. DWR působí jako repelent proti dešti i proti sněhu.

podlepené švy

 

Všechny švy jsou podlepeny, což je důležitý parametr pro celkovou voděodolnost

obousmernny zip

 

Obousměrný zip můžete otevřít i zespodu a vzniká tak elegantní designová bunda nebo kabát

4 way stretch

 

4-WAY STRETCH - Plně strečová látka se roztáhne v exponovaných místech a střih je díky tomu flexibilnější.

kritické švy

Kritické švy jsou podlepeny, což je důležitý parametr pro celkovou voděodolnost

Peří 90_10

 

Technologie poskytující vynikající poměr mezi váhou a tepelnou izolací. Výplň je tvořena přírodním peřím 90/10 (90/10 výplň ze spodního husího peří ), které zajišťuje tepelný komfort a také lehkou sbalitelnost.

sbalitelnost Lehce sbalitelné do předem připravené kapsičky uvnitř
Propojitelné kalhoty a bunda

 

Bunda je propojitelná s kalhotami pomocí speciálního systému, takže Vám nezapadne sníh dovnitř ani v případě pádu.

recco

 

Systém RECCO je pasivní systém pro vyhledávání osob zasypaných lavinou. Skládá se z destičky (reflektoru) zašité v oblečení (bundy, kalhoty) a doplňcích (přilby, rukavice, obuv). Výhodou tohoto prvku je minimální hmotnost, absence jakýchkoli baterií a jeho naprostá bezúdržbovost a životnost odpovídající životnosti oblečení, nedojde li k mechanickému poškození reflektoru. Největší a nejvýraznější výhodou je o všem to, že je tento prvek zašitý výrobcem přímo do jednotlivého oblečení, a není tak možné jej nikdy při cestě na lyže nebo snowboard zapomenout.

Druhým prvkem systému RECCO je detektor, který používají záchranné složky. Jedná se především o ruční detektory a detektory s posíleným výkonem zabudované do záchranářských vrtulníků. RECCO reflector by měl mít na sobě nejen každý lyžař či snowboardista, který vyhledává trasy mimo vyznačený terén či se pohybuje v rizikových oblastech v okolí lyžařských středisek.

 

Větruvzdorné pouze

 

Lehký a dobře sbalitelný materiál. Materiál je větruvzdorný, ale není voděodolný!

Ventilace

 

V podpaží jsou průduchy pro větrání.

ovčí vlna

 

Vyrobeno ze 100% Merino vlny je dokonalá přírodní technologie. Merino je vlna ze speciálně vyšlechtěných ovcí, žijících v chladnějších oblastech. Vlákno se vyvinulo v extrémně jemné, proto se zvýšila jeho izolace. Na omak je hedvábně jemné, má mnohem vyšší hodnotu izolace a lépe dýchá. Je to komplex vláken založených na proteinu vyprodukovaného z keratinu, stejné složky proteinu, jako se nachází v naší kůži, vlasech a nehtech, tedy složky přírodní a obnovitelné. Jemná, neškrábe a nepíchá - v Merino vlně máte fantastický pocit; je velice příjemná k Vaší pokožce

 

rychleschnoucí

 

QUICK DRY - Oblečení vhodné pro sportovní aktivity, rychleschnoucí.

voděodolné zipy

 

Voděodolné zipy.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.