Converse

0tq5YDDJ-267_14818

 

  • Jak je All Star vyrobena: Vulkanizovaná

V procesu vulkanizované boty Converse jsou měkké bílé gumové části podrážek boty připevněné k horní části boty předtím než je kaučuk vytvrzen. S připojenými podešve musi být celá obuv zahřátá v vulkanizační peci. Bota je ohřátá na cca 170C - je přes 300F! Teplo potřebné k vulkanizaci gumových Podešva může smršťovat nylonové a polyesterové tkaniny. Converse All Stars musí být vyrobeny z tepelně odolných materiálů jako je sušenka a bavlněná plátno s kovovým hardwarem. K omezení materiálových možností konstruktérů obuvi, takže musí být kreativní!

 

  • Converse All Stars Assembly:

Converse All Star je dvojitá obalová obuv. První operace spočívá v lepení a ořezávání částí krytu špičky. Horní část obdrží předběžný zábal před připevněním gumové podrážky. Předběžná obálka je tenká vrstva gumy, která je dostatečně vysoká k pokrytí horní části, která se rozprostírá kolem dolního okraje horní části. Po předběžném obložení a podšívce jsou připevněny vnější obaly a konečná operace připevněny texturovanou páskou a zádí "SPZ". Tyto části pokrývají švy vnějšího obalu.

 

  • Co je gumová podrážka z gumy?

Podrážka z gumy je obvykle zavedena do sportovních obuvi vyvinutých pro vnitřní sportovní sporty, jako squash, badminton a tenis. Existují některé výhody gumových podrážek:

1) Guma nezanechává stopy na tvrdém povrchu.

2) Pryž se při pohybu zahřívá a dodává tak lepší přilnavost.

3) Je to přírodní kaučuk, na rozdíl od syntetických muze být vulkanizovaná.

4) Obvykle je žlutohnědá nebe hnědá barva.

 

  • Jak mohu ověřit původní produkty společnosti Converse?

Společnost Converse si uvědomuje, že na trhu existují padělané produkty a snaží se odstranit tuto otázku. Pokud společnost Converse nebe společnost autorizovaná společností Converse neposkytla produkt společnosti Converse, společnost Converse nemůže řešit konkrétní otázky týkající se pravosti produktu. Pokud si myslíte, že jste si zakoupili vyfakturováno nebo neautorizovaný produkt Converse, kontaktujte prosím prodejce a vyřešte svůj problém s ním.

                                                                                            1

  • Poznámka: Návrhy iniciované prostřednictvím společnosti Converse nebudou přijaty, pokud se považuje za zapečené. Nákup produktů od neautorizovaných prodejců, neoprávněných webových stránek nebo aukčních webových stránek se provádí na vlastní hrozbu. Dávejte pozor na webové stránky, které nabízejí značné slevy, o předčasném prodeji zboží nebo výrobky, které se neprodávají v jiném místě.