LEGO® Wear

  • Co je to LEGO Tec?

 

LEGO Tec je naše funkční kolekce svrchního oblečení s velkým množstvím vyvýšených detailů, které vašemu dítěti udržují v teple a suchu během celého zimního období.

Nejlepší materiály byly použity k vytvoření této kolekce. Tkaniny byly vybrány manuálně, aby byla zajištěna vysoká odolnost a jedinečná stabilita barev. Funkce a pohodlí jsou klíčovým faktorem a upravili jsme všechny chyby, což znamená, že oblečení perfektně padne a poskytuje vám při přehrávání vynikající volnost pohybu.

 

  • Kolekce LEGO Tec nabízí 3 funkční svrchní oblečení

 

Kompletní program obsahující bundy, lyžařské punčochy, kombinézy, fleece, lyžařské svetry, sofshellu, lyžařské spodní prádlo a široký sortiment doplňků, vše v jasných, silných a atraktivních barvách. Program LEGO Tec má vše co potřebuje během zimní sezóny.

 

_X4A9331

LEGO Tec PLAY

Play je naše známé vysoce funkční oblečení, vyrobené v obvyklé trvanlivé kvalitě se spoustou skvělých vlastností. Navrženo v pestrých barvách a tištěných tkaninách. PLAY je univerzální řada vhodná pro všechny druhy outdoorových zimních aktivit na sněhu nebo na hřišti, takže děti se pohybovat bezpečnosti a bez omezení.

 

 

LEGO Tec EXPLORE

EXPLORE , je navržen tak, aniž by byla ohrožena kvalita. EXPLORE je exkluzivní, odolná řada v klasických barvách a s umělou kožešinou na kapuci.. Vyrábí se ve vysoce odolné tkanině odolné proti otěru, která přesahuje 100 000 rubin. Jako výztuž na kolena a na zadní části se používá dvojitá tkanina. Během zimy je tato řada ideální pro každé dítě, které chce prozkoumat svět.

_X4A8426

 

 

_X4A0716

LEGO Tec SNOW

SNOW je vytvořen pro děti, které milují být aktivní a hrát si ve sněhu. SNOW je ideální volbou pro zimní sporty na horách a obsahuje všechny příslušné funkce potřebné pro lyžování. Materiál je mimořádně měkký a pružný a zajišťuje volný pohyb na svazích. PU membrána s vodním sloupcem 10 000 mm udržuje dítě v suchu po celý den.

 

100% wind- and waterproof

LEGO Tec je 100% větruodolný a vodotěsný (10 000 mm vodní sloupec) a má podlepené švy. Navíc je prodyšný, což znamená, že tělesná pára se snadno odvádí z těla. To samozřejmě podporuje aktivní hru a umožňuje dítěti zůstat suché mnohem déle.

Windproof

 

1000x1000x0_412e72d13824d8792afb8f28fe4c4433
 
Skvělé funkce
 

LEGO Tec má mnoho vynikajících funkčních detailů. Pro mladší děti mají kombinézy extra dlouhé zipy, což dětem usnadňuje oblékání a svlékání. Další obložení fleece kolem sedu, proto dítě zůstává teplé, i když dítě sedí ve sněhu. Všechny bundy a kombinézy mají speciální bezpečnostní oddělovací sponu, kde lze upevnit rukavice a palčáky.. Tímto způsobem jsou rukavice vždy blízko a neztratíte se. Vnější kapsa na skipas je standardem všech bund a kombinének. Vždy se snažíme vyvíjet a vytvářet optimální produkty ve prospěch dětí a jejich rodičů.

 

 

 
 
Bezpečnost
 

V každém produktu LEGO Tec je integrován vysoký stupeň bezpečnosti, a proto vaše dítě může bezpečně hrát při nošení výrobků LEGO Tec. Všechny kapuce jsou oddělitelné a pokud je náhodou dítě zachyceno například na větvi, kapuce se okamžitě uvolní. Kapuce je upevněna na knoflíku, která byla navržena tak, aby se okamžitě uvolnila, pokud je vystavena tažení.

V oblasti kapuce a krku nenajdete žádné struny nebo smyčky. Všechny ostatní struny jsou integrovány v uzavřeném systému a látkovou vrstvu nad řetězec znamená, že neexistují žádné volné řetězce v jakémkoliv produktu LEGO Tec.

Bezpečnostní odtrhovací spona na rukávech bund a kombinéz pro rukavice a palčáky se uvolňuje, když jsou taženy palčáky - snížení rizika nehod.

Všechny reflektory jsou 3M Scotchlite reflektory, které jsou nejlepší na trhu, takže dítě je vidět ve tmě.