LEGO® Wear

  • Co je to LEGO Tec?

 

LEGO Tec je naše funkční kolekce svrchního oblečení s velkým množstvím vyvýšených detailů, které vašemu dítěti udržují v teple a suchu během celého zimního období.

Nejlepší materiály byly použity k vytvoření této kolekce. Tkaniny byly vybrány manuálně, aby byla zajištěna vysoká odolnost a jedinečná stabilita barev. Funkce a pohodlí jsou klíčovým faktorem a upravili jsme všechny chyby, což znamená, že oblečení perfektně padne a poskytuje vám při přehrávání vynikající volnost pohybu.

 

  • Kolekce LEGO Tec nabízí 3 funkční svrchní oblečení

 

Kompletní program obsahující bundy, lyžařské punčochy, kombinézy, fleece, lyžařské svetry, sofshellu, lyžařské spodní prádlo a široký sortiment doplňků, vše v jasných, silných a atraktivních barvách. Program LEGO Tec má vše co potřebuje během zimní sezóny.

 

_X4A9331

LEGO Tec PLAY

Play je naše známé vysoce funkční oblečení, vyrobené v obvyklé trvanlivé kvalitě se spoustou skvělých vlastností. Navrženo v pestrých barvách a tištěných tkaninách. PLAY je univerzální řada vhodná pro všechny druhy outdoorových zimních aktivit na sněhu nebo na hřišti, takže děti se pohybovat bezpečnosti a bez omezení.

 

 

LEGO Tec EXPLORE

EXPLORE , je navržen tak, aniž by byla ohrožena kvalita. EXPLORE je exkluzivní, odolná řada v klasických barvách a s umělou kožešinou na kapuci.. Vyrábí se ve vysoce odolné tkanině odolné proti otěru, která přesahuje 100 000 rubin. Jako výztuž na kolena a na zadní části se používá dvojitá tkanina. Během zimy je tato řada ideální pro každé dítě, které chce prozkoumat svět.

_X4A8426

 

 

_X4A0716

LEGO Tec SNOW

SNOW je vytvořen pro děti, které milují být aktivní a hrát si ve sněhu. SNOW je ideální volbou pro zimní sporty na horách a obsahuje všechny příslušné funkce potřebné pro lyžování. Materiál je mimořádně měkký a pružný a zajišťuje volný pohyb na svazích. PU membrána s vodním sloupcem 10 000 mm udržuje dítě v suchu po celý den.

 

100% wind- and waterproof

LEGO Tec je 100% větruodolný a vodotěsný (10 000 mm vodní sloupec) a má podlepené švy. Navíc je prodyšný, což znamená, že tělesná pára se snadno odvádí z těla. To samozřejmě podporuje aktivní hru a umožňuje dítěti zůstat suché mnohem déle.

Windproof

 

1000x1000x0_412e72d13824d8792afb8f28fe4c4433
 
Skvělé funkce
 

LEGO Tec má mnoho vynikajících funkčních detailů. Pro mladší děti mají kombinézy extra dlouhé zipy, což dětem usnadňuje oblékání a svlékání. Další obložení fleece kolem sedu, proto dítě zůstává teplé, i když dítě sedí ve sněhu. Všechny bundy a kombinézy mají speciální bezpečnostní oddělovací sponu, kde lze upevnit rukavice a palčáky.. Tímto způsobem jsou rukavice vždy blízko a neztratíte se. Vnější kapsa na skipas je standardem všech bund a kombinének. Vždy se snažíme vyvíjet a vytvářet optimální produkty ve prospěch dětí a jejich rodičů.

 

 

 
 
Bezpečnost
 

V každém produktu LEGO Tec je integrován vysoký stupeň bezpečnosti, a proto vaše dítě může bezpečně hrát při nošení výrobků LEGO Tec. Všechny kapuce jsou oddělitelné a pokud je náhodou dítě zachyceno například na větvi, kapuce se okamžitě uvolní. Kapuce je upevněna na knoflíku, která byla navržena tak, aby se okamžitě uvolnila, pokud je vystavena tažení.

V oblasti kapuce a krku nenajdete žádné struny nebo smyčky. Všechny ostatní struny jsou integrovány v uzavřeném systému a látkovou vrstvu nad řetězec znamená, že neexistují žádné volné řetězce v jakémkoliv produktu LEGO Tec.

Bezpečnostní odtrhovací spona na rukávech bund a kombinéz pro rukavice a palčáky se uvolňuje, když jsou taženy palčáky - snížení rizika nehod.

Všechny reflektory jsou 3M Scotchlite reflektory, které jsou nejlepší na trhu, takže dítě je vidět ve tmě.

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.