Relax a R2

CYKLISTICKÉ HELMY

ATH11D

   
AIR FLOW  

 

Revoluční systém aktivní ventilace okamžitě reaguje na změnu vnějšího klimatu a za pomocí plynule nastavitelných větracích otvorů reguluje teplotu uvnitř helmy

Antibakteriální podšívka  

 

Anti-bakteriální odnímatelná a pratelné polstrování absorbující pot.

Certifikát  

 

Garantujeme prověřenou bezpečnost.

EASY LOCK  

 

Jednoduché a rychlé zapínání bezpečnostních pásků pod bradou zlepšuje usazení helmy na hlavě. Snižuje riziko pohybu helmy při nárazu a tím je docíleno zvýšené ochrany hlavy.

HONEY COMB  

 

Unikátní patentovaná plástová technologie výroby, díky které helma poskytuje zvýšenou bezpečnost a zlepšené odvětrání.

IN-MOLD SHELL  

 

Technologie výroby, která z helmy dělá jediný vysoce pevný a lehký celek.

MAGNETICK LOCK  

 

Velmi snadné zapínání díky magnetickémi mechanismu.

Nízká hmotnost  

 

Nízká hmotnost pro vyšší komfort z jízdy.

Regulace obvodu DUAL FIX  

 

Systém regulace velikosti helmy byl vyvinut s ohledem na zajištění maximální kompaktnosti usazení helmy na hlavě. Použitím bezpečnostního více bodového uchycení systému DUAL FIX je docíleno kompaktního spojení helmy s hlavou, čímž se výrazně zvyšuje celková bezpečnost. Ovládání systému jednou rukou v zadní části helmy je velmi lehké a intuitivní.

Síťka proti hmyzu BUG NET

 

 

Zabraňuje vniknutí letajícímu hmyzu během jízdy.

Vícesměrná regulace obvodu ERGO FIX  

 

Upínací systém, který se přizpůsobuje tvaru a velikosti hlavy ve dvou osách (vertikální a horizontální). Ovládá se jednou rukou pomocí stahovacího kolečka.

Vnitřní pratelná podšívka  

 

Náhradní odnímatelné a pratelné polstrování se síťovinou proti hmyzu.

X-PROTECT  

 

Zvýšená bezpečnost zvětšením a zesílením kritických partií

 

 

 

 

TOUCH PRO

 

 

Úprava TOUCH PRO umožňuje ovládání dotykových displejů.

Elastický materiál

 

 

Vyrobeno z pružného materiálu, který se dobře přizpůsobuje tvaru rukou.

Gelové vycpávky

 

 

Gel snižuje otlaky v namáhaných částech.

Polstrování dlaně

 

 

Polstrování snižuje otlaky v namáhaných částech.

Protiskluzová úprava

 

 

Konečky prstů s protiskluzovými plochami zlepšují držení řidítek, brzd, holí.

REAL LEATHER

 

 

Kůže neboli useň je přírodní materiál se svými typickými přednostmi jako je pevnost, pružnost a odolnost. Výhodou také je, že se tento materiál dobře přizpůsobuje klimatickým podmínkám. Jedná se o meaximálně odolný materiál s dlouhou životností, použitím na dlani lépe chrání rukavice proti poškození a zvyšuje přilnavost. Údržba kůže je opravdu snadná.

Reflexní prvky

 

 

Rexlexní prvky zlepšují viditelnost sportovce.

Silikonové prvky

 

 

Zlepšuje jistotu úchopu, neklouže.

Stahovací kroužky

 

 

Výrazně usnadňuje sundavání.

Utírací plocha

 

 

Fleesovou plochou si lze utřít čelo, nos, ústa během aktivity.

Větrání / síťovina

 

 

Rukavice lépe dýchají a odvětrávají pot.

STABEL HOLD

 

 

Silikonový potisk dlaně zvyšuje jistotu úchopu a neklouže.

 

 

 

Bezobrubové brýle

 

 

Umožňují neomezený výhled všemi směry i v předklonu.

Certifikát

 

 

Garantujeme prověřenou bezpečnost.

Fotochromatizace

 

 

Čočky se automaticky ztmavují / zesvětlují podle intenzity slunečního svitu.

Gradientní čočky

 

 

Čočky stínované shora dolů, horní část je tmavší a spodní světlejší. Pohled je tak maximálně příjemný, přirozený a i velice praktický např. při řízení auta.

IRUV 1000

 

 

Zažijte neuvěřitelně průzračné vidění a odpočaté oči! Díky unikátní technologii IRUV1000 a tónu barvy čočky nepropouští nejen ultrafialové, ale ani infračervené záření a výrazně blokují také problematické modré světlo.

Měkké pouzdro

 

 

V měkkém mikrovláknovém pouzdru se brýle nepoškrábou a navíc jím lze brýle dobře vyčistit.

Platinum

 

 

Čočky brýlí pokryté speciální zrcadlovou vrstvou. Výrazně omezují množství světla, které vstupuje do vašich očí tím, že ho jednoduše velkou část odrazí. Dnes je možné mít tuto zrcadlovou vrstvu ve všech barevných odstínech duhy. Zrcadlová vrstva Platinum je navíc otěru odolná.

Plovoucí

 

 

Brýle, které ve vodě plavou. Konečně si můžete užít vodních radovánek bez starostí

Polarizace

 

 

Čočky eliminují nepříjemné odlesky, vhodné pro sport, řízení, aktivity u vody. Polarizace ulevuje očím s snižuje tak jejich únavu.

Polarsensor

 

 

Kombinace polarizace a fotochromatické čočky spojuje eliminaci odlesků a zostřené vidění s automatickým zatmavováním/zesvětlováním čočky podle intenzity slunečního svitu.

Polykarbonát

 

 

Téměř nerozbitný materiál čoček zajišťuje vyšší bezpečnost očí. 

Protiskluzové plochy

 

 

Protiskluzové nosníky a straničky. Zamezují skluzu brýlí, které perfektně drží na obličeji.

Pružné

 

 


Soft touch

 

 

Sametově měkký a velmi ohebný materiál, který se nepoškrábe. Velmi vhodný zejména pro dětské brýle, které se tak stávají nezničitelnými.

Swarowski

 

 

SWAROVSKI je prémiová značka pro nejjemnější křištálové šperky od roku 1895. Je uznávaná pro svoji inovativní dokonalost a její spolupráce s předními návrháři v oblasti módy, špěrků a doplňků je známá po celém světě. Křištálově čisté a lesklé kamínky můžete nalézt na vybraných modelech pletených čepice Relax, vždy s označením SWAROVSKI Elements.

TR90

 

 

Extrémně lehký a přitom velmi odolný high-tec materiál s nadprůměrnou pružností a tvarovou pamětí, zvýšený komfort nošení.

Upravitelný nosník

 

 

Větší pohodlí při nošení, nosník lze přizpůsobit tvaru nosu.

Výměnné čočky

 

 

Výměnou různých čoček přizpůsobíte brýle aktuálním podmínkám

 

 

LYŽAŘSKÉ BRÝLE

HTG57A

 

AIR FOAM

 

 

Vzduchové kanálky anatomicky tvarované pěny AIR FOAM optimalizují účinek systému AIR FOG pro lepší protékání vzduchu rámem brýlí. Úprava pěny po celém obvodu vnitřní strany brýlí zlepšuje přilnavost, zvyšuje kompaktnost brýlí s obličejem a přispívá ke zvýšení bezpečnosti.

AIR FOG

 

 

Unikátní systém ventilace účinně kombinuje aktivní a pasivní prvky odvětrávání a udržuje vnitřní zorníky suché.

Bezobrubové brýle


 

 

Umožňují neomezený výhled všemi směry i v předklonu.

Certifikát

 

 

 

Garantujeme prověřenou bezpečnost.

DUAL FIT

 

 

Cílem našich inženýrů byl vývoj pokročilého systému, který bude snadný, spolehlivý a funkční. Pro maximální pohodlí a dokonalé přilnutí brýlí k obličeji byl vyvinut systém DUAL FIT. Upnutím pásku do boční spony, unikátně navržené pro každý model brýlí dochází k dokonalému přilnutí flexibilního rámu k obličeji a vytváří ideální kompaktní celek s helmou.

DURAMAX

 

 

 

Spolehlivě bezpečné: Materiál použitý při výrobě zorníků je vyrobený z nárazuvzdorného polykarbonátu vyvinutého speciálně pro ochranu před hrubým poškozením. Je lehčího až o 20% oproti běžným plastovým zorníkům a maximálně bezpečný. Bezpečnost garantuje testování v akreditované laboratoři.

FLEX FIT

 

 

Extrémně lehké: Lyžařské brýle Relax vynikají extrémně nízkou hmotností a maximální pružností. Unikátní technologie výroby rámů Flex Fit výrazně sníží hmotnost, vysoce elastický konstrukční materiál FLEX CORE zajistí maximální pružnost rámu. Díky své nízké váze a vysoké přilnavosti brýlí je dosaženo vyšší ochrany, neboť rám brýlí tvoří s obličejem kompaktní celek, který lépe absorbuje a rozkládá dopady nárazu.

Fotochromatizace

 

 

 

Čočky se automaticky se ztmavují / zesvětlují podle intenzity slunečního svitu.

ICE VISION

 

 

 

Opticky čisté: Hlavní důraz klademe na optickou čistotu zorníků, která má největší vliv na reálné vidění. Ve spolupráci s italskými výrobci, v laboratorním prostředí jsou vyráběny zorníky nejvyšší kvality eliminující distorzi obrazu a přenášejí tak obraz v nejvyšší možné kvalitě. Integrovaný tepelný štít vyrovnává teplotní rozdíly vnějšího a vnitřního prostředí brýlí a značně tak omezuje tvorbu námrazy na zorníku a přispívá k vysokému komfortu užívání brýlí.

MULTI VISION

 

 

Mnohonásobně zaoblený povrch zorníků je technologicky nejvyspělejší optický element tvořený dvěma kulovými plochami. Zaoblený povrch je lépe přizpůsobený lidskému oku, eliminuje deformaci přenášeného obrazu, čímž je dosaženo čistého nezkresleného vidění každého jezdce. Výhodou panoramatických zorníků MiDV je maximální ostrost ve všech úhlech pohledu, dokonalé periferní vidění a optická přesnost.

Náhradní čočka součástí balení

 

 

Výměnou různých čoček přizpůsobíte brýle aktuálním podmínkám.

Nezamlžují se skla

 

 

Unikátní systém ventilace účinně kombinuje aktivní a pasivní prvky odvětrávání. Tvar a konstrukce rámů je navržená pro optimální proudění vzduchu protékající rámem brýle tak, aby vždy rychle a spolehlivě odsál vzniklou vlhkost a udržel vnitřní zorníky suché. Systém je plně kompatibilní se systémy ventilace helem MULTI AIR FLOW a ACTIVE BOOZE.

Optická vložka

 

 

 

K dokoupení odnímatelná dioptrická vložka do sportovních brýlí. Brýle lze bez omezení používat i bez vložky.

Pěna s anatomickým tvarováním

 

 

Tepelně tvarovaná pěna v oblasti nosu na vnitřní straně brýlí se dokonale přizpůsobí tvaru nosu. Brýle lépe přilnou k obličeji, aniž by tlačily nebo jinak snížily komfort užívání brýlí.

POLAR FOAM

 

 

 

Velmi měkká a jemná. Více jádrová konstrukce pěny POLAR se vyznačuje vysokou stabilitou. Kombinací unikátního složení a různé hustoty každé vrstvy je dosaženo vysoké odolnosti pěny proti nárazům. Vnější vrstva tvořená mikroflýsem je šetrná k pokožce, pohlcuje a odvádí vlhkost od obličeje a poskytuje vysokou úroveň komfortu užívání.


Polarizace

 

 

Čočky eliminují nepříjemné odlesky, vhodné pro sport, řízení, aktivity u vody. Polarizace ulevuje očím s snižuje tak jejich únavu.

Polykarbonát

 

 

 

Téměř nerozbitný materiál čoček zajišťuje vyšší bezpečnost očí.

SOFT VISION

 

 

 

Mnohonásobně zaoblený povrch zorníků je nejčastěji využívaný optický element tvořený dvěma kulovými plochami. Zaoblený povrch je lépe přizpůsobený lidskému oku, eliminuje deformaci přenášeného obrazu, čímž je dosaženo čistého nezkresleného vidění každého jezdce. Výhodou panoramatických zorníků MiDV je maximální ostrost ve všech úhlech pohledu, dokonalé periferní vidění a optická přesnost.

OTG

 

 

Brýle s úpravou OTG jsou připravené pro pohodlné vsazení a užívání dioptrických brýlí.

Výměnné čočky

 

 

Výměnou různých čoček přizpůsobíte brýle aktuálním podmínkám

ANTI-FOG

 

 

Modely označené ANTI-FOG jsou ošetřeny technologií proti zamlžování skel. Je to speciální vrstva proti kondenzování vody, která zabraňuje mlžení skel. Vrstva ANTI-FOG je citlivá, proto vnitřní stranu skel čistěte pouze suchou měkkou látkou.

 

 

 

LYŽAŘSKÉ HELMY

RH24F

ACTIVE BOOST

 

 

Aktivní ventilace: Plynule nastavitelný systém proudění s optimálně umístěnými ventilačními otvory doslova nasává okolní vzduch, který ochlazuje vnitřní prostor helmy. Reguluje výslednou teplotu a zajišťuje tak vysoký komfort v každé situaci. Díky této kombinaci jsou helmy velice vzdušné.

AIR FLOW

 

 

Revoluční systém aktivní ventilace okamžitě reaguje na změnu vnějšího klimatu a za pomocí plynule nastavitelných větracích otvorů reguluje teplotu uvnitř helmy.

AIRINERGY

 

 

Systém ventilace s integrovanými ventilačními otvory umožňuje optimální proudění vzduchu. Přívod čerstvého vzduchu odvádí teplo a vlhkost od hlavy a udrží tak hlavu jezdce v ideálních podmínkách.

Certifikát

 

 

Garantujeme prověřenou bezpečnost.

CROSS PROTECT

 

 

Ochranná výztuha z tvrzeného polykarbonátu na vnitřní straně helmy zvyšuje odolnost přilby při bočním nárazu a chrání vnitřní jádro helmy před mechanickým poškozením.

DURAMAX

 

 

Spolehlivě bezpečné: Materiál použitý při výrobě zorníků je vyrobený z nárazuvzdorného polykarbonátu vyvinutého speciálně pro ochranu před hrubým poškozením. Je lehčího až o 20% oproti běžným plastovým zorníkům a maximálně bezpečný. Bezpečnost garantuje testování v akreditované laboratoři.

EASY LOCK

 

 

Jednoduché a rychlé zapínání bezpečnostních pásků pod bradou zlepšuje usazení helmy na hlavě. Snižuje riziko pohybu helmy při nárazu a tím je docíleno zvýšené ochrany hlavy.

IN-MOLD SHELL

 

 

Technologie výroby, která z helmy dělá jediný vysoce pevný a lehký celek.

MULTI VISION

 

 

Mnohonásobně zaoblený povrch zorníků je technologicky nejvyspělejší optický element tvořený dvěma kulovými plochami. Zaoblený povrch je lépe přizpůsobený lidskému oku, eliminuje deformaci přenášeného obrazu, čímž je dosaženo čistého nezkresleného vidění každého jezdce. Výhodou panoramatických zorníků MiDV je maximální ostrost ve všech úhlech pohledu, dokonalé periferní vidění a optická přesnost.

Nezamlžují se skla

 

 

Unikátní systém ventilace účinně kombinuje aktivní a pasivní prvky odvětrávání. Tvar a konstrukce rámů je navržená pro optimální proudění vzduchu protékající rámem brýle tak, aby vždy rychle a spolehlivě odsál vzniklou vlhkost a udržel vnitřní zorníky suché. Systém je plně kompatibilní se systémy ventilace helem MULTI AIR FLOW a ACTIVE BOOZE.

HARDSHELL

 

 

Maximálně odolné: Konstrukce HARDSHELL využívá robusnou vnější skořepinu s vysokým stupněm ochrany proti proražení. Speciálně navržená skořepina dokonale obepne lehké vytvarované jádro helmy absorbující nárazy čímž je dosaženo kompaktního celku s dlouhou životností a vysokou odolností.

POLAR FOAM

 

 

Velmi měkká a jemná. Více jádrová konstrukce pěny POLAR se vyznačuje vysokou stabilitou. Kombinací unikátního složení a různé hustoty každé vrstvy je dosaženo vysoké odolnosti pěny proti nárazům. Vnější vrstva tvořená mikroflýsem je šetrná k pokožce, pohlcuje a odvádí vlhkost od obličeje a poskytuje vysokou úroveň komfortu užívání.

Polykarbonát

 

 

Téměř nerozbitný materiál čoček zajišťuje vyšší bezpečnost očí.


Regulace obvodu Dual FIX

 

 

Systém regulace velikosti helmy byl vyvinut s ohledem na zajištění maximální kompaktnosti usazení helmy na hlavě. Použitím bezpečnostního více bodového uchycení systému DUAL FIX je docíleno kompaktního spojení helmy s hlavou, čímž se výrazně zvyšuje celková bezpečnost. Ovládání systému jednou rukou v zadní části helmy je velmi lehké a intuitivní.

SOFT SENSE

 

 

 

Tvarovaná antibakteriální podšívka s úpravou Soft Sense poskytuje extra hřejivý a příjemný pocit. Jemný flýs s úpravou Sensitive je velmi příjemý na dotek a tvoří izolační vrstvu chránící hlavu před prochladnutím.

SOFT VISION

 

 

 

Mnohonásobně zaoblený povrch zorníků je nejčastěji využívaný optický element tvořený dvěma kulovými plochami. Zaoblený povrch je lépe přizpůsobený lidskému oku, eliminuje deformaci přenášeného obrazu, čímž je dosaženo čistého nezkresleného vidění každého jezdce. Výhodou panoramatických zorníků MiDV je maximální ostrost ve všech úhlech pohledu, dokonalé periferní vidění a optická přesnost.

SYSTEM I.T.C.

 

 

Unikátní systém cirkulace vzduchu reguluje teplotu uvnitř každé helmy Relax. Systém přesně navržených ventilačních otvorů propojených vzduchovými kanálky integrovanými do jádra helmy maximalizuje protékání vzduchu přes helmu a redukuje mrlžení brýlí. Helmou neustále proudí čerstvý vzduch, který ochlazuje a automaticky reguluje teplotu vnitřního prostoru helmy.

 

 

 

ZIMNÍ RUKAVICE

rukavice-relax-rru49-048

 


3D MOTION

 

 

Z odborných poznatků lékařů a testováním jsme vyvinuli unikátní ergonomické řešení rukavic 3D MOTION. Ve spolupráci s předním výrobcem rukavic s dlouholetou tradicí a zkušenostmi jsme navrhli 3D střih a konstrukci respektující ergonomii ruky. Anatomickým tvarováním kopírující rádius prstů bylo docíleno přirozeného tvaru rukavic a vysoký komfort užívání. V praxi dokáže odstranit některé nepříjemné obtíže, které může dlouhodobé lyžování způsobit.

Elastický materiál

 

 

Vyrobeno z pružného materiálu, který se dobře přizpůsobuje tvaru rukou.

Flís

 

 

Materiál vyniká velmi dobrými tepelně izolačními vlastnostmi. Kvalitně počasaný flís je velmi jemný a příjemný na omak. Nespornou výhodou tohoto materiálu je uchování pocitu sucha. Struktura vláken zvyšuje přenos vlhkosti, na rozdíl od přírodním materiálů vzniklou vlhkost nenasakuje, ale jen propouští do vrchní vrstvy, tudíž zůstává na povrchu stále suchý.

HIPORA

 

 

Značková membrána HIPORA určená k vytvoření ochranné bariéry proti vodě a větru zachovává nezbytnou prodyšnost. Garantovaná nepromokavost je udáváná hodnotou min. 5.000 mm a garantovaná prodyšnost je udávána hodnotou min. 3.000 g/m2/24h.

CURL  

 

Nejvyšší možnou úrověň telepného komfortu nabízí úžasně jemná podšívka CURL. Struktura a tvar vlákna na bázi ovčí vlny chrání proti extrémním mrazům. Úžasná jemnost chrání pokožku proti podráždění. Tento mix představuje velmi lehký zateplující materiál, který ochrání i před vychladnutím po skončení fyzické aktivity a vaše ruce si tam budou připadat stále jako v bavlnce.

Nastavitelná manžeta

 

 

Velice jednoduchý, intuitivní způsob regulace bránící proniknutí sněhu do vnitřního prostoru rukavic Relax byl navržený s ohledem na zajištění maximálního komfortu užívání. Ovládání regulace jednou rukou pomocí pevné a elastické gumičky funguje s maximální přesností a rukavice dokonale utěsní. Manžetu lze přetáhnout přes rukáv bundy, čímž je dosaženo bezpečného uzavření a zabráněno vniknutí sněhu do vnitřního prostoru rukavice i v náročných podmínách.

AQUA PROTECT 

 

 

Rukavice RELAX nabízejí trvalou ochranu a pohodlí při nepřízni počasí. Stálá voděodolnost a vysoká prodyšnost je zajištěná funkční membránou. Garantovaná nepromokavost je udáváná hodnotou min. 33.000 mm vodního sloupce a vysokou prodyšnost garantuje udávána hodnotou min.10.000 g/m2/24h. Prodyšnost min. 5.000 g/m2/24h

REAL LEATHER

 

 

Kůže neboli useň je přírodní materiál se svými typickými přednostmi jako je pevnost, pružnost a odolnost. Výhodou také je, že se tento materiál dobře přizpůsobuje klimatickým podmínkám. Jedná se o meaximálně odolný materiál s dlouhou životností, použitím na dlani lépe chrání rukavice proti poškození a zvyšuje přilnavost. Údržba kůže je opravdu snadná.

SOFT LOFT

 

 

Izolační materiál SOFT LOFT s vyváženým tepelným komfortem zajistí vysokou úroveň pohodlí. Použitím termo regulačního materiálu složeného z pružných dutých vláken, která neztrácí svou pružnost má izolace optimální tepelné vlastnosti. Díky dutým vláknům je dosaženo efektu „loft“, což v praxi přináší dokonalejší management vlhkosti a vysokou úroveň zadržování tepla bez velké hmotnosti, a to i po dlouhodobém používání nebo praní. 

SOFT PLATIN

 

 

Zima, vítr nebo sníh, to jsou podmínky, které na vás při sportu na horách působí. Moderní funkční materiál SOFT PLATIN vhodný na výrobu prodyšných a velice pohodlných svrchních vrstev oblečení vás bude chránit a tím si pobyt mimo domov maximálně užijete

WINDBREAKER

 

 

Materiál WINDBREAKER je fleecový materiál v kombinaci s polyuretanovou membránou, která je zárukou dokonalé větruodolnosti a zároveň prodyšnosti výrobku. Materiál účinně brání odvodu tepla efektem chlazení větrem a pocitová teplota tak může být i při vysokých venkovních teplotách velmi nízká. Rukavice s materiálem WINDBREAKER jsou vhodné pro náročné outdoorové činnosti, oceníte je však i při běžné činnosti.

 

 

 

ČEPICE

slide-zima-2017-5

 

Bambule z kožešiny

 

 

Velice jemné a šetrné k pokožce jsou bambule vyrobené z přírodní kožešiny.

Flís

 

 

Materiál vyniká velmi dobrými tepelně izolačními vlastnostmi. Kvalitně počasaný flís je velmi jemný a příjemný na omak. Nespornou výhodou tohoto materiálu je uchování pocitu sucha. Struktura vláken zvyšuje přenos vlhkosti, na rozdíl od přírodním materiálů vzniklou vlhkost nenasakuje, ale jen propouští do vrchní vrstvy, tudíž zůstává na povrchu stále suchý.

Merino

 

 

Merino vlna, získaná ze speciálně vyšlechtěných australských ovcí, je přírodní vlákno s vynikajícími přirozenými termo izolačními vlastnostmi chránící před prochladnutím. Díky jedinečnému složení vlněného vlákna dokáže materiál pojmout vlhkost rovnající se až třetině své váhy, aniž by na dotyk působila mokrá, vlna proto hřeje, i když je vlhká. Merino vlna má přirozenou schopnost vydržet dlouhou dobu bez zápachu i při dlouhodobém užívání. Na slunci navíc poskytuje vysokou ochranu proti UV záření.

POLYACRYL

 

 

Jemné elastické vlákno, které lze snadno nadýchat bylo vyvinuto speciálně pro zvýšenou ochranu proti prochladnutí. Materiál vyrobený z tohoto vlákna výborně odolává povětrnostním vlivům, je odolný proti znečištění, nesráží se a snadno se pere. Vlákno má přirozenou ochranu proti mikroorganismům, svými vlastnostmi se velmi přibližuje vlně.

Polycolon

 

 

Funkční hydrofobní vlákno vyrobené z polypropylénové příze z vláken Meraklon. Materiál vyrobený z vlákna POLYCOLON vyniká propracovaným management vlhkosti, vlákno vlhkost nenasává, pouze ji odvádí a předává vnější vrstě, kde je odpařena. Má velmi dobré tepelné vlastnosti a je až o 40% lehčí než bavlna. POLYCOLON odpozuje nečistoty, je vhodný do extrémních podmínek s vysokým důrazem na teplo a sucho.

Swarowski

 

 

 

SWAROVSKI je prémiová značka pro nejjemnější křištálové šperky od roku 1895. Je uznávaná pro svoji inovativní dokonalost a její spolupráce s předními návrháři v oblasti módy, špěrků a doplňků je známá po celém světě. Křištálově čisté a lesklé kamínky můžete nalézt na vybraných modelech pletených čepice Relax, vždy s označením SWAROVSKI Elements

Vlna

 

 

Díky svým tepelně izolačním vlastnostem se vlna často používá při výrobě moderních izolačních vrstev oblečení. Vlna se vyznačuje vysokou savostí a elasticitou, největší potenciál však mají její okamžité izolační vlastnosti, které nejvíce oceníte, když se potřebujete rychle zahřát. Tato vlastnost je dána strukturou jednotlivých vláken, mezi kterými se nacházejí drobné vzduchové kapsy, které vytváří dokonalý izolující efekt. Vlněné rouno silnější než 34 mikronů dokáže absorbovat hodně vlhkosti, hřeje v chladu i za mokra.

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.