STANY REGATTA vše skladem

Naskladnili jsme něco z kempingu, prázdniny a dovolené jsou v plném proudu. Proč nekempovat jako v obýváku.

safe_image.php

Společnost Regatta Great Outdoors, kterou tvoří značky Regatta a Dare2b nabízí širokou škálu outdoorového a volnočasového oblečení a obuvi.

NABÍDKÁ STANŮ ZDE

 

Rodinné stany

Rodinné stany nabízejí velký prosto. Rozměrově jsou oproti dalším STANŮM velké a to jak ve složeném tak i rozložené stavu.

Nepromokavost

Čim vyšší tím lepší. Doporučuje se tropiko s nepromokavostí od 3000mm a výše.

Ochrana proti UV záření

Stan je vystavován slunečnímu záření, proto je dobré, aby měl stan ochranu proti UV záření. UV záření způsobuje stárnutí stanu a tím se zkracuje jeho životnost.

Podlážka

Dalším faktorem při výběru může být podlážka. V dnešních stanech je běžné, že mají pevnou polyethylenovou podlážku z vrstveného igelitu, která je nepromokavá. Pokud budete stan využívat dlouhodobě, bude vhodné zvolit podlážku z polyesteru. Ale asi nejčastěji se setkáme s podklážkami, které jsou z polyuretanu/nylonu. Kombinace tohoto typu je velmi pevná a mechanicky velmi odolná.

Konstrukce

Při výběru stanu si zkontrolujte, z jakého materiálu je vyrobená konstrukce. Nejlepší volbou jsou konstrukce z kovového materiálu, duralu nebo laminátu.

Počet místností

Tato volba už je pouze na vás a na počtu členů. Dnešní moderní stany dokáží pojmout až 10 osob a nabízí velkou míru komfortu.