cs-CZ
Čeština
cart
Košík
menu

DBX Čistič kůže (150 ml) NEPLATÍ

Kód: i476_67647420
10 - 14 dnů
Termín a způsob doručení
DBX Cleaner Leather - Čistič kůže ShieldKožené vybavení vyžaduje respekt. Vaše rukavice, boty nebo hVíce
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Velikost:
349 
288.43  bez DPH
Běžná cena: 389 
ks
envelope
Dotaz
bell
Hlídat
Parametry
Výrobce:
Kód:
i476_67647420
EAN:
5904639190543
Stav:
Velikost:
NEUPLATŇUJE SE
Popis DBX Čistič kůže (150 ml)


DBX Cleaner Leather - Čistič kůže Shield


Kožené vybavení vyžaduje respekt. Vaše rukavice, boty nebo helma nesmí být ošetřeny náhodným produktem ze supermarketu.


DBX Cleaner Leathertoje precizní zbraň na čištění kožených povrchů - účinně funguje a zároveň je pro materiál bezpečný. Žádný alkohol, žádné silikony, žádné vosky - žádné riziko popraskání nebo vyblednutí. Místo toho: účinný přípravek, který odstraní skvrny, pot, krev a nepříjemné pachy a navrátí vaší výstroji svěžest a připravenost na další střety.


Stačí houbička, pěna a několik krouživých pohybů, abyste kůži vrátili její dřívější třídu - žádné kompromisy, žádné zbytečné chemikálie.



Proč zvolit čisticí prostředek DBX na kůži?


✅ Účinné odstranění nečistot - bezpečně odstraňuje pot, krev a prach, aniž by narušil strukturu kůže.


Neutralizuje pachy - odstraňuje cigaretový kouř a pot a zanechává povrch čistý.


✅ Bez rizika poškození - neobsahuje alkohol ani silikony, nedochází k popraskání ani změně barvy.


Přesná aplikace pěny - minimum vody, maximální účinnost.


Dlouhotrvající účinnost - 150 ml vystačí přibližně na 250 aplikací.


Pro koho je určen: pro všechny, kteří mají zájem, aby se jim podařilo odstranit vady, které se vyskytly v průběhu roku


Pro bojovníky, kteří si váží své kožené výstroje a chtějí ji udržet v perfektním stavu - od rukavic až po chrániče.


Nedovolte, aby vaše kůže v tichosti popraskala.


Objednejte si nyníčistič kůže DBX a pečujte o své vybavení - čistá a udržovaná kůže není jen o vzhledu, ale také o připravenosti na každý další souboj.




Často kladené otázky - Často kladené otázky


1. Jaký je rozdíl mezi DBX CLEANER LEATHER a DBX CLEANER?


Přípravek DBX CLEANER je určen na látkové povrchy, a proto je ideální pro dezinfekci vnitřních stran chráničů (rukavic, přileb, obuvi atd.).


Naproti tomu přípravek DBX CLEANER LEATHER je určen k čištění a údržbě kožených povrchů, a je proto vhodný k čištění vnější strany sportovního vybavení.


2. Lze DBX CLEANER LEATHER použít k čištění rukavic ze syntetické kůže?


Ano, lze jej použít k čištění syntetické i přírodní kůže.


3. Jak dlouho vydrží jedna lahvička přípravku?


Jedna lahvička vydrží v průměru na přibližně 40 až 50 čištění, za předpokladu, že přípravek používáte k čištění veškerého osobního vybavení (rukavice, helmy, chrániče, boty) jednou měsíčně, pak by měl přípravek vydržet přibližně 12-15 měsíců.


Jedná se samozřejmě o orientační údaje; skutečná spotřeba bude záviset na čištěném povrchu a míře znečištění.


4. Lze přípravek DBX CLEANER LEATHER použít k čištění veškerého vybavení?


Ne, přípravek je určen k čištění a údržbě kožených povrchů. Nepoužívejte jej k čištění vnitřních částí podložek, protože ty jsou většinou vyrobeny z tkaniny.


phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek