• ReklamaceReklamace zboží bude vyřízena dle zákona do 30 dnů od obdržení reklamovaného zboží spolu s fakturou (paragonem), na kterou uveďte co reklamujete. Je vhodné požít REKLAMAČNÍ FORMULÁŘ, který je ke stažení na hlavní stránce eshopu (v lévé části kategorií). Zákazníkovi bude do 30 dnů zasláno opravené nebo vyměněné zboží, popř. vráceny peníze na bankovní účet.

Zboží k reklamaci zasílejte čisté. Zabalte do vhodného obalu. Dopravce neručí za špatně zabalené zásilky a výrobce neuzná záruku u zboží poškozeného při přepravě.

 

  • Odstoupení od kupní smlouvyKupující má právo do 14 dnů od převzetí zboží na jeho vrácení bez udání důvodu. Zboží musí být vráceno v nepoškozeném stavu, bez známek užívání a s veškerými visačkami. Zároveň musí být přiložena faktura nebo kopie paragonu a na ní uvedeno, na jaké číslo účtu chcete vrátit peníze.

Na vrácení peněz má prodávající 14 dní od doručení zásilky..

Po doručení vráceného zboží (odstoupení od kupní smlouvy) prodávajícímu, bude kupujícímu vrácena zaplacená cena.

Kupující, který odstoupil od smlouvy, je povinen vrátit prodávajícímu zboží do 14 dnů od odstoupení od smlouvy prodávajícímu. Kupující nese náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu, a to i v tom případě, kdy zboží nemůže být vráceno pro svou povahu obvyklou poštovní cestou.

 

  • Výměna zboží

 

V případě, že zboží chcete vyměnit, je nutné jej zaslat zpět společně s kopií faktury do 14 dnů od převzetí zásilky. Přiložit do zásilky se zbožím informaci, že se jedná o výměnu za jakou velikost a zboží chcete vyměnit. Informace postačí připsat na přiloženou kopii faktury nebo využít formulář, který naleznete níže. Zboží musí být vráceno v nepoškozeném stavu, bez známek užívání a s veškerými visačkami.
 
Zásilku zašlete poštou či jiným místním dopravcem na zpětnou adresu Bundicky.cz - SportOVA s.r.o., Pavlovova 44, 700 30 Ostrava.  
 
Zboží, které vracíte zpět NEZASÍLEJTE NA DOBÍRKU! Takto došlá zásilka nebude přijata.   
 

 

  • Jak vrátit zboží ? 

 Zásilku zašlete poštou či jiným místním dopravcem na zpětnou adresu Bundicky.cz - SportOVA, Pavlovova 44, 700 30 Ostrava

  

  • Práva a povinnosti prodávajícíhoProdávající má povinnost vyřídit závaznou objednávku a odeslat objednané zboží na uvedenou dodací adresu. Nedílnou součástí zásilky je i faktura (paragon) na zakoupené zboží.

Veškeré osobní údaje poskytnuté při registraci jsou důvěrné a nelze je využít k jiným účelům.
Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud kupující opakovaně nesplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu.

Prodávající má právo na odstoupení od kupní smlouvy (závazné objednávky) v případě, že není zboží skladem a nedohodne se s kupujícím na jiné objednávce.

 

Ke stažení

Reklamační list
FORMULÁŘ PRO VÝMĚNU A VRÁCENÍ ZBOŽÍ